Zahvala učenicima i roditeljima
Autor: Magdalena Kišiček, 22. 4. 2020.

Dragi učenici, dragi roditelji!

Nalazimo se u vremenu koje nam je svima nepoznato i novo. Da nam je netko ranije rekao da ćemo cjelokupnu nastavu „preseliti“ u virtualni oblik, ne bi mu vjerovali. Ipak, snalazimo se kako se možemo. Često je teško uskladiti obveze kod kuće i obveze vezane uz radne/školske obveze. Iz tog razloga zahvaljujem svim roditeljima na trudu, strpljenju i pomoći. Znamo da imate radne obveze koje je često teško uskladiti s onim privatnima. Naši učitelji također iz dana u dan usklađuju svoje poslovne i obiteljske obveze pri čemu često tokom dana ne šalju zadatke učenicima, nego to stižu ili rano ujutro ili kasno navečer (kad im djeca spavaju). Često želimo podijeliti neke materijale za rad s vama u jutarnjim satima, no sustav je preopterećen te to nikako ne uspijevamo. Molim roditelje i učenike za razumijevanje s obzirom da nastava na daljinu i nama odgojno- obrazovnim djelatnicima predstavlja veliki izazov i pokušavamo ga odraditi na najbolji mogući način. Dragi učenici - ako dobijete zadatke kasno navečer to ne znači da ih morate odraditi u noćnim satima, nego da učitelji u to vrijeme stignu podijeliti materijale jer i sami imaju mnoštvo obveza kod kuće.

Još jednom zahvaljujem svim roditeljima i učenicima. Učitelji i stručni suradnici OŠ
„Podrute“ su tu za vas, možete nam se javiti s bilo kakvim pitanjem.
Veselimo se ponovnoj komunikaciji uživo! smiley

Pedagoginja Valentina Habunek Mrazović