« Studeni 2018 »

Autor: Ivana Pintač, 18. 6. 2018.

Osnovna škola "Podrute" je 14. lipnja svečanim priredbama obilježila Dan škole i kraj nastavne godine.

Učenici su zajedno sa svojim učiteljima pripremili bogat raznovrstan program.

Svima prisutnima obratila se ravnateljica škole Biserka Ratković koja je podsjetila na sve projekte koje smo provodili tijekom ove nastavne godine te na sve važne događaje koje smo tijekom godine obilježili.

Ovom se prilikom prisutnima obratio i gradonačelnik Novog Marofa Siniša Jenkač. On je u ime Grada, a ravnateljica je u ime škole uručila priznanja i nagrade učenicima koji su sudjelovali na školskim i županijskim natjecanjima te njihovim učiteljima koji su ih pripremali za natjecanja.

Fotografije se nalaze u foto-galeriji.

Trenutno ne postoji niti jedan album.

Trenutno ne postoji niti jedan album.