Ukupno: 191218
« Siječanj 2019 »

Dragi učenici, poštovani roditelji,

obavještavamo Vas da nastava u novoj školskoj godini 2018./2019. započinje u ponedjeljak, 3. rujna 2018. godine.

Nastava i u matičnoj i u područnoj školi započinje u 8,00 sati i traje do 10,35 sati za sve učenike osim 1. razreda.

Autobus u polasku vozi redovno po uobičajenom voznom redu, a povratak je odmah po završetku nastave.

Učenici 1. razreda sa svojim roditeljima u matičnu školu trebaju doći u 8,00 sati, a učenici 1. razreda sa svojim roditeljima u područnu školu trebaju doći u 10,00 sati. Po završetku predviđenog programa učenici 1. razreda s roditeljima odlaze kući.

Sve učenike molim da sa sobom ponesu školske papuče i torbe kako bi učenici koji sudjeluju u razmjeni udžbenika mogli preuzeti udžbenike.

Popis postojećih albuma:

Naziv albuma